Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у вирішенні проблеми з будинком 15 вул. Самоквасова

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у вирішенні проблеми з будинком 15 вул. Самоквасова 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст.ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Куленко Неоніла Іванівна, 28.08.1947 р. н., яка проживає за адресою: вул. Самоквасова, буд. 15, кв. 44, м. Чернігів, 14001, щодо сприяння у вирішенні проблеми з вищезазначеним будинком.

Відповідно до обставин викладених у зверненні Куленко Н.І.   скаржиться на пошкодження зовнішньої кладки стіни будинку, внаслідок чого в квартирі постійний холод та сирість.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вивчити обставини викладені у зверненні.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Куленко Н. І.

Відповідь: щодо будинка Самоквасова 15

Зворотний зв'язок