Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у вирішенні проблеми з будинком 5 вул. Попудренка

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у вирішенні проблеми з будинком 5 вул. Попудренка 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Дмитрука Юрія Анатолійовича, який проживає за адресою: вул. Попудренка, буд. 5, кв. 7, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у вирішенні проблеми з вищезазначеним будинком.

Відповідно до обставин викладених у зверненні мешканці проживають в будинку побудованому в 1935 році. За цей час, стіни будинку якого збудовані з ракушняка, частково зруйновані, комунікації потребують капітального ремонту, також потребується заміна вікон.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вивчити обставини викладені у зверненні.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Дмитрук Ю.А.

Відповідь: щодо будинка Попудренка буд. 5

Зворотний зв'язок