Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у встановленні по вул. Гагаріна дорожнього знаку - пішохідний перехід

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо сприяння у встановленні по вул. Гагаріна дорожнього знаку - пішохідний перехід 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові АтрошенкуВ.А.

______________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення від жителів вул. Гагаріна, Спортивної, Ф. Уманця у м. Чернігові, в особі Демиденко Наталії Миколаївни, яка проживає за адресою: вул. 1-ї Гвардійської Армії, буд. 12, к. 6, кв. 52, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у встановленні по вул. Гагаріна дорожнього знаку - пішохідний перехід.

Заявниця вказує, що в районі буд.107 вул. Гагаріна біля зупинки громадського транспорту ім. Макаєвського у м. Чернігові відсутній дорожній знак – пішохідний перехід. Вказана ділянка дороги є об’їзною по якій прямує багато автомобільного транспорту, в тому числі великовагового та великогабаритного. У зв’язку з цим, діти прямуючи до автобусної зупинки перебігають ризикуючи своїм життям небезпечну ділянку дороги. Також мешканці вищевказаних вулиць стурбовані станом дорожнього покриття та тротуарів які були зруйноване після ремонтних робіт проведених «Водоканалом», що в свою чергу наражає на небезпеку життю та здоров’ю мешканців району.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та на адресу заявника.     

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Демиденко Н.М.

Зворотний зв'язок