Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо стану прибудинкової території

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо стану прибудинкової території 06 Липня 2018

06 Липня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Грищенко Олени Анатоліївни, яка проживає за адресою: вул.Попудренка,12а, кв.32, м. Чернігова щодо стану прибудинкової території.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на прибудинковій території будинку за адресою проживання заявника ростуть дерева, що затіняють вікна мешканців будинку. Також, вказується, що на дитячому майданчику біля будинку утворилась стихійна автомобільна стоянка.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів з їх вирішення.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Грищенко О.А.

Зворотний зв'язок