Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівському міському голові щодо проведення поточного дрібного ремонту вулично-дорожньої мережі м. Чернігова

Депутатське звернення до Чернігівському міському голові щодо проведення поточного дрібного ремонту вулично-дорожньої мережі м. Чернігова 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові АтрошенкуВ.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Квашневського Юрія Володимировича, проживає за адресою: пр-т. Перемоги, буд. 155, кв. 12, м. Чернігів, 14000, щодо проведення поточного дрібного ремонту вулично-дорожньої мережі м. Чернігова.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні вбачається, що поблизу буд. № 155 по проспекту Перемоги (вул. Андріївська, Ганжівська) є велика потреба в проведенні поточного ремонту асфальтного покриття. Вказується, що незадовільний стан дорожнього полотна, наражає на небезпеку, як пішоходів так і автотранспорт.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Квашневський Ю.В.

Зворотний зв'язок