Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівському міському голові щодо сприяння у вирішенні проблеми з ремонтом будинку

Депутатське звернення до Чернігівському міському голові щодо сприяння у вирішенні проблеми з ремонтом будинку 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

________________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Залізної Ганни Миколаївни, 08.10.1952 р. н., яка проживає за адресою: вул. І. Мазепи, буд. 51, кв. 5, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у вирішенні проблеми з ремонтом будинку.

Відповідно до обставин викладених у зверненні заявниця скаржиться на постійну сирість в її квартирі. Заявниця являється опікуном 3 неповнолітніх дітей, двоє з яких є інвалідами. Діти постійно хворіють. Неодноразові звернення до обслуговуючої компанії результатів не принесли.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Залізна Г.М.

Відповідь: щодо ремонту житла

Зворотний зв'язок