Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівському міського голови щодо дій КП «Чернігівводоканал»

Депутатське звернення до Чернігівському міського голови щодо дій КП «Чернігівводоканал» 27 Березня 2018

27 Березня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Бурого Петра Петровича, який проживає за адресою: вул. Лісковицька, 8, кв.2 м. Чернігів щодо дій КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, 13 березня 2018 року представник КП «Чернігівводоканал», шляхом складання акту, зобов’язав заявника за власний рахунок здійснити ремонт шахти водопроводу. Бурий П. П. зазначає, що шахта знаходиться на вулиці, на проїжджій частині і він не має здійснювати її ремонт.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції здійснити перевірку обставин, викладених у зверненні, та у разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Бурий П.П.

Відповідь: щодо дій КП «Чернігівводоканал»

Зворотний зв'язок