Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівському міського голови щодо ремонту квартири

Депутатське звернення до Чернігівському міського голови щодо ремонту квартири 27 Березня 2018

27 Березня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

____________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Авраменко Антоніни Костянтинівни, яка проживає за адресою: вул. Толстого, 51, кв.2, м. Чернігова щодо ремонту квартири.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник є пенсіонером та здійснює опіку над малолітньою дитиною. Вказується, що будинок, в якому проживає заявник, потребує невідкладного ремонту, оскільки всі стіни мають тріщини. З огляду на скрутний матеріальний стан самостійно заявник здійснити ремонтні роботи не має змоги.

Відповідно до положень ст. 14 Житлового кодексу Української РСР до компетенції виконавчих комітетів обласних, міських (міст республіканського підпорядкування) Рад народних депутатів у галузі використання і забезпечення схоронності житлового фонду віднесено, серед іншого, здійснення управління житловим фондом місцевих Рад і забезпечення його схоронності, правильної експлуатації, капітального і поточного ремонту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та в межах компетенції вжити всіх можливих заходів з проведення ремонту б. № 51 по вул. Толстого.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Авраменко А.К.

Відповідь: щодо ремонту квартири

Зворотний зв'язок