Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського Голови щодо ремонту дороги

Депутатське звернення до Чернігівського міського Голови щодо ремонту дороги 02 Травня 2018

02 Травня 2018

Чернігівському міському голові

Атрошенку В. А.

____________________________

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Гаврик Олександри Василівни, яка проживає за адресою: вул. Миколи Василенка, 42/2, м. Чернігова щодо ремонту дороги.

Заявником порушується питання проведення поточного ремонту дороги по вул. Миколи Василенка в м. Чернігові.

Згідно із приписами ч. 1 ст. 28-1 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року власники або балансоутримувачі об’єктів благоустрою вулично - дорожньої мережі населених пунктів забезпечують її утримання відповідно до Правил утримання вулично -дорожньої мережі населених пунктів та технічних засобів регулювання дорожнього руху, які затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту дороги

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок