Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо вжиття попереджувальних заходів спрямованих на усунення потенційної небезпеки, яка існує з боку аварійних дерев, що розташовані поблизу будинку №2-А по вулиці І. Мазепи

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо вжиття попереджувальних заходів спрямованих на усунення потенційної небезпеки, яка існує з боку аварійних дерев, що розташовані поблизу будинку №2-А по вулиці І. Мазепи 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу! 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Маркової Наталії Анатоліївни, яка проживає за адресою: вул. І. Мазепи, 2-А, кв. 50, м. Чернігів, 14000, щодо вжиття попереджувальних заходів спрямованих на усунення потенційної небезпеки, яка існує з боку аварійних дерев, що розташовані поблизу будинку №2-А по вулиці І. Мазепи.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що поблизу будинку №2-А по вулиці І. Мазепи ростуть високі дерева «Тополя», приблизний вік яких більше 20 років. Маркова Н.А., стверджує, що зважаючи на вік дерев про які йдеться мова, вони становлять загрозу під час перебування поблизу них, шкодить здоров’ю у період цвітіння та є пожежонебезпечним, оскільки пух вкриває прилеглу території та може в суху погоду спричинити пожежу.

Неодноразові звернення Маркової Н.А., до відомчих служб результату не дали та не вплинули на вирішення існуючої проблеми.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені в зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання. 

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Маркова Н. А.

Відповідь: щодо аварійних дерев на вул. Мазепи

Зворотний зв'язок