Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо демонтажу гаража

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо демонтажу гаража 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Чернігівському міському голові

Атрошенку В.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Гузь Софії Іванівни, проживає за адресою вул. Корольова, 8, кв. 5, м. Чернігів щодо демонтажу гаража.

У відповідності до обставин викладених у зверненні та доданих документах вбачається, що рішенням виконкому Улянівської сільської ради від 14.10.1998 року № 92, Гузь С.Ф було виділено земельну ділянку площею 20 квадратних метрів під спорудження гаража для власного користування біля будинку де вона мешкає в с. Олександрівка вул. Корольова, 8. Проте муніципальною вартою м. Чернігова було прийнято рішення щодо демонтажу вищевказаного гаража.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені в зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Гузь С. I.    

Відповідь: щодо демонтажу гаража    

Зворотний зв'язок