Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту зливової каналізації

Депутатське звернення до Чернігівського міського голови щодо ремонту зливової каналізації 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Чернігівському міському голові

АтрошенкуВ.А.

вул. Магістратська, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Владиславе Анатолійовичу!

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Губко Віктора Федоровича, проживає за адресою вул. Яблунева, 2, м. Чернігів, 14007, щодо ремонту зливової каналізації.

Зокрема, заявником вказується, що після незаконної реконструкції стічного рівчака гр. Кнутом О.Я., який мешкає за адресою вул. Яблунева, 4, кожного разу після дощу вода підтоплює домогосподарства та завдає збитків майну заявника та інших мешканців вулиці.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів. На свої неодноразові звернення до міської влади, результатів не отримав. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені в зверненні, та в межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Губко В. Ф.

Зворотний зв'язок