Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора - розпоряднику Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо стану виплат вкладникам ПАТ КБ «Фінансова ініціатива»

Депутатське звернення до Директора - розпоряднику Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо стану виплат вкладникам ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Директору - розпоряднику Фонду

гарантування вкладів фізичних осіб

Ворушиліну К.М.

вул. Січових Стрільців, 17,

м. Київ, 04053

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Костянтине Миколайовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. До мене як народного депутата України надійшло звернення Бабінець Зінаїди Василівни, проживає за адресою вул. Попова, 31-Б, кв. 134, м. Чернігів, щодо стану виплат вкладникам ПАТ КБ «Фінансова ініціатива».

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, 13.05.2015 року між заявником та ПАТ КБ «Фінансова ініціатива» укладено Договір поточного рахунку для обслуговування строкового банківського вкладу (депозиту) в іноземній валюті №402599, згідно з умовами якого банком залучено кошти у розмірі 28000,00 доларів США. Вказується, що Фонд гарантування вкладів фізичних осіб здійснив виплати за вказаним договором у розмірі 200000 грн.  

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені в зверненні, та в межах компетенції надати заявнику вичерпні роз’яснення щодо порядку та строків виплат вкладникам ПАТ КБ «Фінансова ініціатива».

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бабінець З.В.

Відповідь: щодо стану виплат вкладникам ПАТ КБ "Фінансова ініціатива"

Зворотний зв'язок