Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директору Чернігівських міських електричних мереж ПАТ «Чернігіобленерго» щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною електричних опор

Депутатське звернення до Директору Чернігівських міських електричних мереж ПАТ «Чернігіобленерго» щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною електричних опор 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Директору Чернігівськихміських електричних мереж

ПАТ «Чернігіобленерго»

КузнецовуО.В.

пр-т. Перемоги, 126,

м. Чернігів, 14038

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Васильовичу!

 

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Пилипей Миколи Павловича, 03.12.1955 р.н, проживає за адресою: вул. Жабинського, буд. 10, кв. 4, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною електричних опор.

Відповідно до обставин викладених у зверненні мешканці скаржаться на старі електричні опори, вулиці Жабинського, які стали непридатними та небезпечними для подальшої експлуатації.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Пилипей М.П.

Зворотний зв'язок