Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора Чернігівського базового медичного коледжу Чернігівської обласної ради щодо позбавлення стипендії

Депутатське звернення до Директора Чернігівського базового медичного коледжу Чернігівської обласної ради щодо позбавлення стипендії 19 Листопада 2018

19 Листопада 2018

Директору Чернігівського базового медичного коледжу Чернігівської обласної ради

Самойленку М. М.

вул. П’ятницька, 42,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановний Миколо Михайловиче!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Шульги Валерія Олександровича, 14.08.2000 р. н., який проживає за адресою: вул. Б. Хмельницького, буд.144, смт Добрянка, Ріпкинського району, Чернігівської області, 15011, щодо позбавлення стипендії.

У відповідності до обставин викладених у зверненні Шульгу В. О., нібито позбавлено стипендії, оскільки в нього наявна четвірка по одній дисципліні. Чому склалась така ситуація студенту заявнику не зрозуміло, та просить допомогти отримати відповідні роз’яснення з даного приводу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати відповідні роз’яснення відносно порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника. 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Шульга В.О.

Відповідь: щодо позбавлення стипендії

Зворотний зв'язок