Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу ПАТ «Укрпошта» щодо роботи поштового відділення

Депутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу ПАТ «Укрпошта» щодо роботи поштового відділення 24 Серпня 2018

24 Серпня 2018

Директору Чернігівського філіалу ПАТ «Укрпошта»

Дорошенко О. М.

пр. Миру, 28, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Олено Миколаївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення мешканців с. Редьківка Чернігівського району щодо роботи поштового відділення.

Зокрема, у зверненні порушуються питання щодо закриття у вказаному населеному пункті поштового відділення, яке обслуговувало с. Редьківка та с. Кошівка. Вказується, що відсутність відділення пошти спричиняє мешканцям численні незручності під час отримання пенсії, сплати комунальних платежів тощо.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас під час реорганізації мережі поштових відділень у Чернігівському районі врахувати обставини, викладенні у зверненні, та забезпечити мешканців послугами поштового зв’язку на належному рівні.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок