Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до директора Чернігівської філії ПА «Укртелеком» щодо відновлення телефонного зв’язку у селі Лисківка Ріпкинського району

Депутатське звернення до директора Чернігівської філії ПА «Укртелеком» щодо відновлення телефонного зв’язку у селі Лисківка Ріпкинського району 21 Серпня 2017

21 Серпня 2017

Директору Чернігівської Філії ПАТ «Укртелеком»

Коптелі І.Г. _____________________________

проспект Миру, 28, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Іллє Геннадійовичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надходять численні звернення мешканців села Лисківка Ріпкинського району з приводу надання послуг телефонного зв’язку.

Зокрема невдоволення мешканців викликає неякісне надання послуг зв’язку, відсутність належного реагування на звернення, несвоєчасне проведення ремонтних робіт.

Поряд з цим, відповідно до Вашого листа від 31.01.2017 року №243-вих-80D731-80D421-2017 відновлення телефонного зв’язку за номером телефону 4-43-61 планувалось у ІІ кварталі 2017 року.

 Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас повідомити про обставини, що перешкоджають відновленню телефонного зв’язку у с. Лисківка Ріпкинського району, та вжити дієвих заходів щодо надання сталих та якісних послуг телефонного зв’язку мешканцям сільській місцевості.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7.

Додаток: копії документів на __ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо відновлення телефонного зв'язку в с. Лисківка

Зворотний зв'язок