Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу Укрпошти щодо вирішення проблеми з доставкою посилки

Депутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу Укрпошти щодо вирішення проблеми з доставкою посилки 07 Березня 2019

07 Березня 2019

Директору Чернігівського філіалу Укрпошти

Дорошенко О. М.

вул. Проспект Миру, 28,

м.Чернігів 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Олена Миколаївна!

 

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Макаренко Галини Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Радіо, буд. 26,       кв. 2, м. Чернігів, 14000, щодо вирішення проблеми з доставкою посилки.

Відповідно до обставин викладених у зверненні заявниця 20.12.2018 через експрес доставку 10 відділення Укрпошти, направила своєму сину, Макаренко Андрію Олексійовичу, продукти харчування. Посилка була оцінена в 1000 грн. Терміни доставки в межах України до 4 днів, натомість посилку отримали через 12 днів. Всі продукти харчування були зіпсовані.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вивчити обставини викладені у зверненні.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Макаренко Г.І.

Відповідь: щодо доставки посилки

Зворотний зв'язок