Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу Укрпошти щодо вирішення проблеми з переказом грошових коштів

Депутатське звернення до Директора Чернігівського філіалу Укрпошти щодо вирішення проблеми з переказом грошових коштів 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Директору Чернігівського філіалу Укрпошти

Дорошенко О.М.

проспект Миру, 28,

м.Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Олена Миколаївна!

 

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Іванової Ольги Олександрівни, яка проживає за адресою: вул. 1-го Травня, буд. 167-а, кв. 69, м. Чернігів, 14034, щодо вирішення проблеми з переказом грошових коштів.

Відповідно до обставин викладених у зверненні 29.12.2018 року ТОВ «Агрікор Холдінг» перерахувало на ім’я заявниці кошти за оренду земельної ділянки в сумі 2141.92 грн. На поштовому відділенні 14034 Укрпошти повідомили, що 16 січня 2019 року заявниця кошти отримала. При детальній перевірці з’ясували, що кошти видали іншій людині.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та надати Івановій О.О., вичерпні роз’яснення з приводу порушеного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Іванова О.О.

Відповідь: щодо вирішення питання переказу грошових коштів

Зворотний зв'язок