Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директору Чернігівського РЕМ ПАТ «Чернігіобленерго» щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною стовпів

Депутатське звернення до Директору Чернігівського РЕМ ПАТ «Чернігіобленерго» щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною стовпів 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Директору Чернігівського РЕМ ПАТ «Чернігіобленерго»

Чернявському О.О.

________________________________

вул. Інструментальна, 12,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Олександровичу!

 

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення в особі Голик Катерини Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Шкільна, буд. 12, с. Киселівка Чернігівського району, 15530, щодо сприяння у вирішенні проблеми з заміною стовпів.

Відповідно до обставин викладених у зверненні мешканці скаржаться на старі електричні опори, вулиць Шкільної та Нової, які прийшли в негодність.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити залежних від Вас заходів реагування з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Голик К.І.

Зворотний зв'язок