Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директору Чернігівської Філії ПАТ «Укртелеком» щодо відновлення радіомовлення за вказаною адресою

Депутатське звернення до Директору Чернігівської Філії ПАТ «Укртелеком» щодо відновлення радіомовлення за вказаною адресою 04 Червня 2019

04 Червня 2019

Директору Чернігівської Філії ПАТ «Укртелеком» 

Коптель І. Г.

проспект Миру, 28,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ілля Геннадійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Мітряніної Ірини Платонівни, 22.01.1936 р. н., яка проживає за адресою: вул. Магістратська, буд.4, кв.70, м. Чернігів, 14000, щодо відновлення радіомовлення за вказаною адресою.

З обставин викладених у зверненні вбачається, що Мітряніна І.П. абонентську плату згідно рахунків, які виставляються ПАТ «Укртелеком» сплачує регулярно, та заборгованості не має.

Заявник стверджує, що неодноразово зверталась на гарячу лінію ПАТ «Укртелеком», але будь-яка робота протягом тривалого часу щодо усунення недоліків так і не проведена, зв’язатися з оператором остання також не може. Автовідповідач зі слів останнього весь час повідомляє, що «Ваша заява зареєстрована і знаходиться в роботі».

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушеного у зверненні питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Мітряніна І.П.

Відповідь: щодо відновлення радіомовлення за вказаною адресою

Зворотний зв'язок