Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора Департаменту соціального захисту населення Чернігівської області державної адміністрації щодо влаштування особи похилого віку в будинок - інтернат.

Депутатське звернення до Директора Департаменту соціального захисту населення Чернігівської області державної адміністрації щодо влаштування особи похилого віку в будинок - інтернат. 24 Серпня 2018

24 Серпня 2018

Директору Департаменту соціального захисту населення Чернігівської області державної адміністрації

Русіну О. В. __________________________

проспект Миру, 116 А,

м. Чернігів, 14028

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Олеже Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від сільського голови Ковпитської сільської ради Чернігівської області А. А. Печерної з приводу влаштування Кузьменко Тамари Іванівни, 1955 р. н., в будинок - інтернат.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, громадянка Кузьменко Т. І., повністю втратила зір та не може самостійно себе обслуговувати. Її дочка Кузьменко Олена Петрівна, зловживає спиртними напоями, ніде не працює, б’є матір, не дає їй їсти та виганяє з дому. Така ситуація складається протягом не одного року. Звернення до правоохоронних органів результатів не дали та не вплинули на ситуацію.

Будинок за місцем реєстрації Кузьменко Т. І., в с. Ковпита, вул. 8-го Березня, 35, який належить її внуку Кузьменку І. Ф., до проживання також непридатний.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені в зверненні, та надати сільському голові Ковпитської сільської ради Чернігівської області А. А. Печерній сприяння у вирішенні порушених у зверненні питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо влаштування громадянки в інтернат

Відповідь заявнику: Ковпитьська сільська Рада

Зворотний зв'язок