Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директора департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Депутатське звернення до Директора департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Директору департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

Русін О. В.

проспект Миру 116-а,

м. Чернігів, 14028

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Володимировичу !

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Бушко Зінаїди Олексіївни, 17.03.1940 р.н., яка проживає за адресою: вул. Прокоповича, буд.4, кв.2, м. Чернігів, 14005, щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниці вказується, що 5 березня ц.р. поштарка принесла пенсійні кошти, а монетизовану субсидію запропонували отримати у відділенні АТ «Ощадбанку». Враховуючи поважний вік та стан здоров’я заявниці, прошу Вас в межах своєї компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та в разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бушко О.В.

Відповідь: щодо субсидії

Зворотний зв'язок