Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директору департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Депутатське звернення до Директору департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг 04 Червня 2019

04 Червня 2019

Директору департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації

РусінО.В.

проспект Миру 116-а,

м. Чернігів, 14028

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олеже Володимировичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Касьян Валентина Михайлівна, 20.06.1954 р. н., проживає за адресою: вул. Радченка, буд.10, кв.16, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння в отриманні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник вказує, що її мати Бакун Тетяна Павлівна 24.06.1930 р. н. проживала в с. Кувечичі Чернігівського району, 18.03.2019 року вона померла. Нараховану монетизовану субсидію за березень місяць вона не встигла отримати. Касьян В.М., звертається з проханням щодо отримання спадкоємцями недоотриманої субсидії.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та надати детальні роз’яснення щодо порушеного питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Касьян В.М.

Зворотний зв'язок