Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до директора КЕП

Депутатське звернення до директора КЕП 10 Лютого 2017

10 Лютого 2017

Директору КЕП "Чернігівська ТЕЦ" ТОВ  фірми "ТехНова"

Шевченку О.В.

14014, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Ушинського, 23

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Васильовичу!

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

         До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Черевка Леоніда Петровича, який мешкає за адресою:  , з приводу незадовільного стану опалення помешкання.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, послуги з опалення за адресою мешкання заявника надаються не якісно, температура повітря в помешканні заявника нижча за нормативну. У зв’язку з цим, 26 грудня 2016 року Черевко Л.П. звернувся до міської ради з проханням створити комісію та встановити причини незадовільної роботи системи опалення. Вказується, що в результаті його помешкання було обстежено працівниками ТОВ «ТехНова», які встановили, що температура у помешканні відповідає нормативній, однак, при цьому не врахували, що помешкання опалюється побутовими електрообігрівачами. Таким чином, порушене питання незадовільної роботи системи опалення залишилось не вирішеним.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу  вжити всіх можливих заходів щодо створення комісії для обстеження системи опалення за адресою:  , та в разі необхідності проведення необхідних ремонтних робіт.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника:  .

Додаток: копія звернення із супровідними документами.

 

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: ТехНова

Зворотний зв'язок