Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Директору ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щодо належної подачі тепла до квартир

Депутатське звернення до Директору ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» щодо належної подачі тепла до квартир 08 Лютого 2019

08 Лютого 2019

Директору ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

В. М. Геращенко

 

вул. Реміснича, 55-Б

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Михайловичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення від мешканців буд. № 3 по вул. Жабинського, у м. Чернігові в особі Кені Марини Валеріївни, 09.01.1984 р. н., яка проживає за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Жабинського, буд.3, кв.43, щодо забезпечення належної подачі тепла до квартир буд. № 3 по вул. Жабинського у відповідності до норм і стандартів передбачених чинними нормативно правовими актами.

З обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що в квартирах Кені М. В., а також інших мешканців будинку в опалювальний сезон холодні батареї. З якої причини до осель не забезпечується належна подача тепла заявнику не зрозуміло. Заявниця повідомляє, що ні у неї, ні в інших мешканців будинку заборгованості за надані послуги з теплопостачання не існує.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання та не допустити порушення прав мешканців буд. № 3 по вул. Жабинського у м. Чернігові, як кінцевих споживачів та отримувачів послуг із теплопостачання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Кен М.В.

Відповідь: щодо забезпечення належної подачі тепла

Зворотний зв'язок