Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Генерального прокурору України щодо зняття арешту з гуртожитку

Депутатське звернення до Генерального прокурору України щодо зняття арешту з гуртожитку 02 Травня 2018

02 Травня 2018

Генеральному прокурору України

Луценко Ю. В.

______________________________

вул. Різницька13/15,

м. Київ, 01011

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Віталійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Семененко Тетяни Володимирівни, яка проживає за адресою: вул. І. Мазепи, 70, кімн.59 щодо зняття арешту з гуртожитку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, у 2016 році, внаслідок аварійної ситуації, зазнала руйнування частина гуртожитку за адресою вул.Попудренка,16, м. Чернігів. Внаслідок чого всі мешканці гуртожитку були відселені. Вказується, що за поданням слідчого СУ ГУНП в Чернігівській області ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігові від 19.12.2016 року накладено арешт на вказаний гуртожиток шляхом заборони його відчуження та розпорядження іншим майном, що може призвести до змін в конструкції та руйнування. Вказане судове рішення обумовлено необхідністю проведення необхідних судових експертиз.

Заявник стверджує, що на цей час всі необхідні слідчі дії проведені, однак арешт з гуртожитку не знятий, що унеможливлює проведення його капітального ремонту, незважаючи на виділення коштів міською радою на цю мету.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та вжити всіх можливих заходів щодо ініціювання зняття арешту з гуртожитку за адресою вул. Попудренка, 16, м. Чернігів, з метою проведення його капітального ремонту.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо зняття арешту з гуртожитку

Відповідь заявнику: Семененко Т.В.

Відповідь заявнику: Семененко Т.В.

Зворотний зв'язок