Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Генерального прокурора України щодо недовіри Киселівському сільському голові Ніколаєвій О. В.

Депутатське звернення до Генерального прокурора України щодо недовіри Киселівському сільському голові Ніколаєвій О. В. 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Генеральному прокурору України

Луценко Ю. В.

______________________________

вул. Різницька,13/15

м. Київ, 01011

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення депутата Киселівської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області, Андрущенко Анатолія Івановича, який проживає за адресою: вул. Івана Богуна, буд.43, кв.2, м. Чернігів, 14000, щодо недовіри Киселівському сільському голові Ніколаєвій О. В., дострокового його звільнення із займаної посади на підставі ч. ІІ ст. 79 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», та бездіяльності правоохоронних органів у вигляді не розслідування кримінальних правопорушень відносно сільського голови Ніколаєвої О. В.

Відповідно до обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що 07.09.2018 року, відбулася 25 сесія Киселівської сільської ради Чернігівського району, Чернігівської області на якій виражено недовіру сільському голові Ніколаєвій О. В., та звільнено із займаної посади за систематичні порушення Конституції, Законів України, прав і свобод громадян, та незабезпечення здійснення наданих повноважень.

Вказується, що серед чисельних фактів порушень законодавства мають місце 7 фактів зареєстрованих кримінальних проваджень по відношенню до сільського голови, а саме: крадіжка бюджетних коштів, зловживання службовим становищем, підробка документів, перешкоджання депутатській діяльності, незаконна вирубка захисної лісосмуги та інші.

Заявник стверджує, що він та депутати Киселівської сільської ради неодноразово зверталися до правоохоронних органів, щодо направлення кримінальних проваджень відносно Ніколаєвої О. В., до суду для притягнення до відповідальності, але кожного разу отримували формальну відповідь про те, що по справам проводяться усі необхідні слідчі дії і у разі з їхньою незгодою роз’яснювалося право на їхнє оскарження до суду.

Також, Андрущенко А. І., повідомляє, що в штатному розписі Киселівської сільскої ради відсутня посада юриста, а тому вважає за доцільне участь Чернігівської місцевої прокуратури в суді за позовом Ніколаєвої О. В., до Киселівської сільської ради стосовно її звільнення із займаної посади на підставі ч. ІІ ст. 79 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відповідно до положень ст. 2 Закону України «Про прокуратуру» на прокуратуру покладаються, серед іншого, функції нагляду за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство.

Враховуючи зазначене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні, та вжити відповідних заходів реагування щодо вирішення порушених  питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Андрущенко А. І.

Відповідь: щодо недовіри Киселівському сільсткому голові

Зворотний зв'язок