Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо забезпечення житлом

Депутатське звернення до голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо забезпечення житлом 14 Березня 2017

14 Березня 2017

Голові Чернігівської обласної державно адміністрації

Кулічу В.П.

14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернгівщини, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Бондарева Олексія Степановича, який мешкає за адресою:   щодо забезпечення житлом.

Бондарев О.С. проходив військову службу у в/ч А3330 (дислокованій у закритому військовому містечку «Любеч-1», с. Разсудів, Ріпкинського району), що була розформована у 2001 році, а мешканці - переселені.

Головним розпорядником коштів на впровадження заходів щодо забезпечення житлом мешканців військового містечка с. Розсудів (як ліквідованого) в сумі 484,0 тис. грн. визначено Ріпкинську селищну раду.

Незважаючи на це, питання забезпечення житлом Бондарева О.С. вирішено не було, численні звернення до компетентних органів різних інстанції вирішенню порушеної проблеми не сприяли.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути звернення Бондарева О.С. та, за наявності підстав, вжити можливих заходів щодо забезпечення заявника житлом або постановки на квартирний облік

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  .

 

Додаток: копія звернення із супровідними документами.  Звернення А.С. Бондарева

 

З повагою

народний депутат України                                                                                             М.В. Микитась

 

Відповідь: Щодо забезпечення житлом

Зворотний зв'язок