Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо надання матеріальної допомоги на лікування

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо надання матеріальної допомоги на лікування 30 Жовтня 2017

30 Жовтня 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Корень Наталії Іванівни, проживає за адресою: вул. Лугова, 21, с. Хатилова Гута, Чернігівський район, щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, донька заявниці хворіє на онкологічне захворювання та потребує коштовного лікування. Однак, внаслідок скрутного матеріального стану самостійно заявник оплатити вартість лікування та медичних препаратів не в змозі.

Поряд з цим, Рішенням Чернігівської районної ради від 16 лютого 2016 року затверджено районну Програму надання адресної одноразової грошової допомоги на 2016-2020 роки. Положеннями вказаної Програми зокрема передбачено надання одноразової грошової допомоги жителям району на лікування у разі захворювання.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість надання Корень Н. І. матеріальної допомоги на лікування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника.

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок