Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання транспортного забезпечення

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання транспортного забезпечення 17 Листопада 2017

17 Листопада 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

____________________________

вул.Шевченка,7, м.Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення  Симонової Олени Володимирівни, яка проживає за адресою: вул. Шевченка, 39, с. Тараса Шевченка, Ріпкинського району щодо вирішення питання транспортного забезпечення.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на цей час траснпортне сполучення с. Тараса Шевченка з м. Черніговом здійснюється за допомогою автобусного маршруту Мокрі Велички - Чернігів. Однак, час прибуття до м. Чернігова та час відбуття з м. Чернігова автобуса вказаного маршруту незручний та не надає змоги мешканцям повноцінно відвідувати місто. Порушується питання заїзду до с. Тараса Шевченка автобуса за маршрутом Миси – Чернігів, що відправляється з с. Миси о 7 год. 00 хв.  

Відповідно до положень ч. 1 ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001року(далі - Закон) забезпечення організації пасажирських перевезень покладається: на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Автономної Республіки Крим чи області (внутрішньообласні маршрути), - на Раду міністрів Автономної Республіки Крим або обласні  державні адміністрації.Згідно положень ст. 31 Закону, відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міських, приміських та  міжміських,  які  не  виходять  за межі території області (внутрішньообласні маршрути), із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування визначаються договором про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування, у якому встановлюються: перелік маршрутів загального користування, які буде обслуговувати автомобільний перевізник, умови організації перевезень, показники якості транспортного обслуговування населення, термін роботи автомобільного перевізника, зобов'язання органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо облаштування маршруту, підтримки проїзної частини автомобільної дороги та під'їзних шляхів у належному стані (тільки для  міських автобусних маршрутів), розмір компенсації витрат автомобільного перевізника внаслідок перевезення пільгових пасажирів та регулювання тарифів, механізм їх виплати.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас, в межах своєї компетенції, розглянути обставини, викладені в зверненні та вжити необхідних заходів з вирішення порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо транспортного забезпечення

Зворотний зв'язок