Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо виплати коштів за майнові паї

Депутатське звернення до голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо виплати коштів за майнові паї 20 Лютого 2017

20 Лютого 2017

Голові Чернігівської районної державної адміністрації

Коржу В.Б.

14027, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Шевченка, 48

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Ворушила Дмитра Івановича та Ворушило Людмили Василівни, які мешкають за адресою:   щодо виплати коштів за майновий пай.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявники мають право на пайовий фонд майна колективного сільськогосподарського підприємства імені Будьонного, реорганізованого у СТОВ «Краснянське». Вказується, що з 2015 року заявники безуспішно намагаються отримати належні їм кошти за майновий пай.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу вжити всіх можливих заходів щодо захисту майнових прав заявників.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь, у встановлений законом строк, на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  .

 

Додаток:  копія звернення із супровідними документами. Д.І. Ворушило звернення.

 

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: ЧРДА на 01_206_56

Зворотний зв'язок