Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови ЧОДА щодо ремонту ліній електропередачі

Депутатське звернення до Голови ЧОДА щодо ремонту ліній електропередачі 28 Грудня 2017

28 Грудня 2017

Голові Чернігівської обласної державно адміністрації

Кулічу В.П.

______________________________

вул. Шевченка,7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення  мешканців с. Ревунів Круг, Чернігівського району, Чернігівської області щодо ремонту ліній електропередачі.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, забезпечення вказаного населеного електричною енергією відбувається на вкрай низькому рівні. Зокрема, відбуваються постійні обриви та, як наслідок, відключення струму. У зв’язку з тим, що електромережі у с. Ревунів Круг перебувають на балансі ДП «Чернігівське лісове господарство» обслуговування їх ПАТ «Чернігівобленерго» фактично не здійснюється. Зазначається, що внаслідок цього термін відключення електроенергії досягає двох тижнів, що є для мешканців критичним.

Відповідно до положень ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцева державна адміністрація, серед іншого, здійснює фінансування підприємств,  установ та організацій освіти,  культури,  науки,  охорони здоров'я,  фізичної культури і спорту,  соціального захисту населення, переданих у встановленому законом порядку в  управління місцевій державній адміністрації вищими органами державної  та  виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, що  представляють спільні інтереси територіальних громад, а також заходів,  пов'язаних із розвитком житлово-комунального господарства, благоустроєм   та  шляховим будівництвом, охороною довкілля та громадського порядку,  інших заходів, передбачених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити всіх необхідних заходів з налагодження сталого енергопостачання с. Ревунів Круг Чернігівського району.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо незаконного відключення електроенергії

Зворотний зв'язок