Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Гончарівської територіальної громади Чернігівського району щодо технічного стану будинку

Депутатське звернення до Голови Гончарівської територіальної громади Чернігівського району щодо технічного стану будинку 22 Грудня 2017

22 Грудня 2017

Голові Гончарівської територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області

Руднику В. М.

____________________________

вул. Танкістів, буд.11, смт. Гончарівське, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.,15558

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Віталію Миколайовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Потапенко Тамари Миколаївни, яка проживає за адресою: вул. Танкістів, 84/1, кв.65, смт. Гончарівське, Чернігівський район щодо технічного стану будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у будинку за адресою проживання заявника у незадовільному технічному стані перебуває система опалення, внаслідок чого в приміщеннях підвищена вологість, цвіль та грибок. Заявник вказує, що подібна ситуація провокує численні захворювання у мешканців будинку.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з вирішення порушених у зверненні питань. Також прошу Вас повідомити мене про балансоутримувача зазначеного житлового будинку та можливі шляхи вирішення даного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо технічного стану будинку

Відповідь заявнику: Потапенко Т.М.

Зворотний зв'язок