Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Любецької селищної об’єднаної територіальної громади Чернігівської області щодо необхідності розширення кладовища

Депутатське звернення до Голови Любецької селищної об’єднаної територіальної громади Чернігівської області щодо необхідності розширення кладовища 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Голові Любецької селищної об’єднаної територіальної громади Чернігівської області

Пінчуку С. І.

____________________________

15041, Чернігівська обл., Чернігівський р-н., смт Любеч, вул. Красна Площа, буд. 3

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Івановичу!

 

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення від жителів громади Любеча, в особі Максименка Олександра Олександровича, який мешкає за адресою: смт Любеч, вул. Ріпкинська, буд. 24, з приводу необхідності розширення кладовища.

Відповідно до обставин про які йдеться мова у зверненні вбачається, що на центральному кладовищі у селищі Любеч, яке знаходиться на території державного лісу на даний час відсутні місця для поховання. Захоронення проходять на старих могилах, кладовище терміново потребує розширення.

Максименко О. О., звертає увагу на те, що розширення кладовища в свою чергу потребує погодження з Кабінетом міністрів України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас вивчити обставини викладені у зверненні та вжити усіх можливих заходів щодо вирішення порушеного питання. С свого боку, як представник територіальної громади, обіцяю співпрацю та допомогу у вирішенні даного питання. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок