Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Любецької селищної ради Ріпкинського району щодо визначення балансоутримувача водойми в смт Любеч

Депутатське звернення до голови Любецької селищної ради Ріпкинського району щодо визначення балансоутримувача водойми в смт Любеч 10 Травня 2017

10 Травня 2017

 

Голові Любецької селищної ради Ріпкинського району Чернігівської області

Головачу М.В.

 

площа Красна, буд. 3,

смт. Любеч, Ріпкинський район, 15041


ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
 

Шановний Миколо Володимировичу!

         До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення депутатів Любецької селищної ради з приводу поліпшення технічного стану водойми.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, на території смт. Любеч, в межах населеного пункту, існує водойма, що тривалий час використовувалась для напування худоби. Однак, на цей час її використання не є можливим, у зв’язку із замуленням та захаращеністю.

Поряд з цим, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації листом від 24.02.2017 року повідомив, що фінансування робіт по поліпшенню технічного стану водойми у смт. Любеч можливе після вирішення питання щодо балансоутримувача вказаної водойми.

У свою чергу, відповідно до положень ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року органи місцевого самоврядування від імені та в інтересах територіальних громад відповідно до закону здійснюють правомочності щодо володіння, користування та розпорядження об'єктами права комунальної власності, в тому числі виконують усі майнові операції, можуть передавати об'єкти права комунальної власності у постійне або тимчасове користування юридичним та фізичним особам, здавати їх в оренду, продавати і купувати, використовувати як заставу, вирішувати питання їхнього відчуження, визначати в угодах та договорах умови використання та фінансування об'єктів, що приватизуються та передаються у користування і оренду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути питання визначення балансоутримувача вказаної водойми.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством строк на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника: вул. Ріпкинська, 26, смт. Любеч, Ріпкинський район, 15041

Додаток: копія звернення на 5 арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

 

Відповідь заявнику: Максименко О.О.

Зворотний зв'язок