Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Ловинської сільської ради Ріпкинського району щодо виплати дотації гр. Косаченко Г.А. за забій худоби

Депутатське звернення до голови Ловинської сільської ради Ріпкинського району щодо виплати дотації гр. Косаченко Г.А. за забій худоби 10 Травня 2017

10 Травня 2017

Голові Ловинської сільської ради

Ріпкинського району Чернігівської області

Примаченку Л.В.

______________________________

вул. Зарічна, буд. 4, с. Ловинь, Ріпкинський район, Чернігівська область, 15031 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Леоніде Віталійовичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Косаченко Галини Антонівни, мешкає за адресою вул. Підлісна, 10, с. Ловинь, Ріпкинський район, Чернігівська область, щодо порядку отримання бюджетної дотації за продану на забій худобу. 

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявниця протягом 2004-2008 років виростила в особистому селянському господарстві дві голови молодняка великої рогатої худоби. 24.12.2008 року цю худобу Косаченко Г.А. здала на заготівельне підприємство за що отримала кошти. Вказується, що на цей час у заявниці існує питання щодо можливості отримання бюджетної дотації за продану на забій худобу.

Постановою Кабінету Міністрів України від2 березня 2011 р. №246 затвердженоПорядок використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету (далі - Порядок). Відповідно до п. 2 Порядку бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку галузі тваринництва шляхом здійснення виплати, зокрема, бюджетної дотації фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб'єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів) (далі - дотація за продану на забій худобу).

Дотація за продану на забій худобу виплачується фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб'єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів) (далі - худоба).

Дотація за проданий на забій молодняк великої рогатої худоби виплачується фізичним особам, фізичним особам - членам виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерським господарствам за умови його вирощування ними в їх господарствах не менш як три місяці до моменту продажу на забій (п. 33-1 Порядку).

Положеннями п. 33-3 Порядку визначено, що  для отримання дотації за продану на забій худобу фізичні особи, фізичні особи - члени виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів, а також фермерські господарства подають за місцезнаходженням господарства сільським, селищним чи міським радам такі документи:

2) фізичні особи, фізичні особи - члени виробничих або обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів:

один примірник приймальних квитанцій (форма ПК-2 або ПК-2 УКС), виданих суб'єктами господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин;

оформлені в установленому порядку для:

молодняку великої рогатої худоби - копії відомості переміщення тварин та паспортів великої рогатої худоби (із зворотом);

свиней (крім свиноматок і кнурів) - копію реєстраційного свідоцтва свиней (для негосподарюючих суб'єктів);

  • копії:
  • паспорта;
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються щомісяця до 1 числа наступного періоду та до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку, форма якого затверджується Мінагрополітики.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути викладені у зверненні обставини та надати заявнику сприяння з вирішення усіх порушених питань.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника: вул. Підлісна, 10, с. Ловинь, Ріпкинський район, Чернігівська область, 15031.

Додаток: копія звернення з додатками на 4 арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо дотації за забій худобу. 

Відповідь заявнику: Косаченко Г.А.

Зворотний зв'язок