Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо вирішення питання самовільного захоплення земельної ділянки

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо вирішення питання самовільного захоплення земельної ділянки 05 Жовтня 2018

05 Жовтня 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи,19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Чикиди Ганни Василівни, 14.09.1944 р. н., яка проживає за адресою: вул. Лесі Українки, буд.46, м. Чернігів, щодо вирішення питання самовільного захоплення земельної ділянки.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявниця вказує, що її сусіди по вул. Лесі Українки, буд. 28, у м. Чернігові самовільно захопили, без жодних правових підстав, частину земельної ділянки, яка має відношення до території буд. 46.

В результаті цього Чикида Г. В., не має доступу до підпірних стін, які потребують постійного обслуговування та проведення ремонту, для недопущення обвалу ґрунту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо питання самовільного захоплення земельної ділянки

Відповідь заявнику: Чикида Г.В.

Відповідь заявнику: Чикида Г.В.

Зворотний зв'язок