Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 15 Січня 2019

15 Січня 2019

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Наливайко Наталії Володимирівни, 09.02.1988 р. н., яка проживає за адресою: вул. Попова, буд.11, кімната 4/1, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у звернені вбачається, що Наливайко Н. В., разом із чоловіком та 10-ти місячною дитиною проживають в кімнаті гуртожитку сімейного типу. Чоловік несе службу в Збройних силах України.

Заявниця зверталася до управління праці та соціального захисту населення з приводу оформлення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг, але рішення про призначення субсидії до даного часу так і не отримала.

Також, Наливайко Н. В., повідомляє, що в опалювальний сезон тільки за надані послуги із теплопостачання їй приходять рахунки за одну кімнату в сумі 2 400,00 грн. В цілому ж, розмір плати за житлово-комунальні послуги складає близько 3 500,00 грн.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням матеріального стану його сім’ї, кількості людей, що фактично проживають в помешканні, та надати Наливайко Н. В., вичерпні роз’яснення з прийнятого рішення, щодо призначення субсидії.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Наливайко Н.В.

Відповідь: щодо сприяння в призначенні судсидії

Зворотний зв'язок