Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання роз’яснень відносно нарахування обов’язкового платежу за надані послуги з обслуговування будинків та прилеглих до них територій з врахуванням призначеної субсидії.

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання роз’яснень відносно нарахування обов’язкового платежу за надані послуги з обслуговування будинків та прилеглих до них територій з врахуванням призначеної субсидії. 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України») 

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від Міненко Володимира Васильовича, який проживає за адресою: проспект Перемоги, буд.47, кв.43, м. Чернігів, 14000, щодо надання роз’яснень відносно нарахування обов’язкового платежу за надані послуги з обслуговування будинків та прилеглих до них територій з врахуванням призначеної субсидії.

Відповідно до обставин викладених у звернені мова йде про те, що з травня місяця 2018 року КП «Новозаводське Чернігівської міської ради» виставляє платіжні документи за надані послуги з обслуговування будинків та прилеглих до них територій у вигляді «обов’язкового платежу по субсидіях». Заявник стверджує, що обов’язковий платіж виставляється у платіжці тільки тим особам, яким призначено субсидію. Що це за вид платежу останньому невідомо, адже ніякі обґрунтовані роз’яснення чи повідомлення від КП «Новозаводське» попередньо не надходили.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути викладені у зверненні обставини та надати заявнику вичерпні роз’яснення щодо порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Міненко В.В.

Відповідь: щодо надання роз’яснень відносно нарахування

Зворотний зв'язок