Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

вул. І. Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Йовенко Наталії Порфирівни, яка проживає за адресою: вул. Харківська, буд.8, кв.20, м. Чернігів, щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявнику відмовлено в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. Вказується, що розмір пенсії заявника складає 1 452,00 грн.

Також Заявник вказує, що проживає разом з сином, який фактично є інвалідом, хоча не має відповідного статусу, оскільки не може належним чином оформити всі документа, так як постійно потребує лікування та є не працездатною особою.

Заявник вважає, що відмова у призначенні субсидії є не законною, оскільки управління праці і соціального захисту населення відмовляється встановити фактичні обставини, що до конкретних обставин їхньої сім’ї, іх доходу та соціального статусу, чим порушено порядок призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити викладені у зверненні обставини та у разі виявлення порушень вжити необхідних заходів реагування. За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Йовенко Н.П.

Відповідь: щодо надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Зворотний зв'язок