Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо отримання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо отримання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 18 Квітня 2018

18 Квітня 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшли звернення Фріш Ніни Олексіївни, яка проживає за адресою: вул. Дніпровська, 35, кв. 9, м. Чернігова з приводу отримання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у 2017 році заявник отримав благодійну допомогу у вигляді проведення ремонтних робіт. Зазначається, що на цей час отримана допомога враховується під час призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг як дохід, що суттєво впливає на розмір субсидії.

Відповідно до п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» до сукупного доходу не враховуються, зокрема, допомога  громадських та благодійних організацій.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні та, у разі виявлення порушень під час призначення Фріш Н. О. субсидії на оплату житлово – комунальних послуг, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідь заявнку: Фірш Н.О

Зворотний зв'язок