Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чексіл» щодо чинення перешкод у користуванні жилим приміщенням

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чексіл» щодо чинення перешкод у користуванні жилим приміщенням 30 Жовтня 2017

30 Жовтня 2017

Голові правління ПАТ «Чексіл»

Боримський О. В.

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Олено Валеріївно!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Чумак Ніни Вікторівни, яка проживає за адресою вул. Ушинського, б. 6, кімн. 337, м. Чернігів, щодо чинення перешкод у користуванні жилим приміщенням.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник на підставі Договору оренду (найму) приміщення від 01.10.2016 року №07 проживає у гуртожитку ПАТ «Чексіл», що розташований за адресою вул. Ушинського, 6. Однак, Чумак Н. В. стверджує, що комендант вказаного гуртожитку зі зазначеного часу вчиняє діє направлені на створення для заявника перешкод у користуванні вказаного приміщення. Зокрема, комендант за вказівками посадової особи ПАТ «Чексіл» намагається виселити Чумак Н. В. з орендованого приміщення, обмежує їй доступ до кімнати тощо. Заявником також зазначено, що в кімнаті, до якої обмежено доступ, знаходяться особисті речі її та її доньки, які є її приватною власністю. Також порушується питання підробки особистого підпису заявниці на внутрішніх документах гуртожитку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини, викладені у зверненні, та, у разі виявлення порушень прав Чумак Н. В. як орендаря жилого приміщення, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок