Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо нарахування пенсії

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо нарахування пенсії 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Дмитровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення від Криженкової Діни Олексіївни, 1937 р. н., яка проживає за адресою: 14017, м. Чернігів, проспект Перемоги, буд.37, кв.11, щодо нарахування пенсії. Заявниця зазначає, що вона працювала на підприємстві союзного значення інженером – конструктором І категорії та отримувала досить високу заробітну плату, а уже в пенсійному віці перейшла працювати в інструментальний цех плановим майстром.

Криженкова Д. О., стверджує, що розмір пенсії, яку вона отримує на даний час не відповідає наявному трудовому стажу та має бути переглянута.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Криженковій Д. О., вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Криженкова Д.О.

Відповідь: щодо нарахування пенсії

Зворотний зв'язок