Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу 07 Березня 2019

07 Березня 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

____________________________

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексіє Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення Почепня Григорія Анатолійовича, 19.06.1955 р. н., який проживає за адресою: вулиця Пухова, буд. 148, кв. 99, м. Чернігів, 14032, щодо правильності нарахування пенсії та її підвищення з урахуванням наявного трудового та страхового стажу.

У своєму зверненні Шульга С. Г., вказує, що він має 42 роки 4 місяці та 16 днів загального трудового стажу. При перерахунку пенсії заявника у жовтні 2017 року, її розмір збільшився на 73,61 грн., та в цілому склав 1 951,09 грн. Заявник вважає, що пенсія яку він отримує на даний час є не спів розмірною із наявним трудовим і страховим стажем.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, а також надати Почепні Г.А., вичерпні роз’яснення щодо порядку визначення та розрахунку розміру його пенсії.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Почепня Г.А.

Відповідь: щодо трудового та страхового стажу

Зворотний зв'язок