Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності перерахунку пенсії з урахуванням положень діючого законодавства

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо правильності перерахунку пенсії з урахуванням положень діючого законодавства 05 Листопада 2018

05 Листопада 2018

Голові правління Пенсійного фонду України

Зарудному О. Б.

____________________________

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексіє Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Кащенко Галини Сергіївни, 23.02.1947 р. н., яка проживає за адресою: вул. Толстого, буд.152, кв.10, м. Чернігів, 14014, щодо правильності перерахунку пенсії з урахуванням положень діючого законодавства.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні мова йде про те, що під час перерахунку пенсії згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, розмір пенсії заявника підвищився на 194 грн.

Заявниця зазначає, що вона пропрацювала 40 років на підприємствах м. Чернігова, отримувала високу зарплатню, а також працювала за сумісництвом. Стверджує, що під час перерахунку пенсії її індивідуальний коефіцієнт заробітної плати з 1,02 за ті ж самі роки було зменшено до 0,89. З яких підстав був зменшений коефіцієнт з\п заявниці не відомо.

Для перерахунку пенсії Кащенко Г. С., також на вимогу надавала до Управління пенсійного фонду архівну довідку де у неї висока заробітна плата за 1980-1981 роки. Зі слів заявниці, після проведеного перерахунку на підставі наданої довідки спеціалістами пенсійного фонду їй було повідомлено, що розмір пенсії вийшов менший, ніж є на даний час.

У зв’язку з цим Кащенко Г. С., ставить питання щодо перевірки законності та правильності нарахування її пенсії.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та у випадку виявлення порушень - вжити необхідних заходів реагування для недопущення порушення прав заявника згідно пенсійного законодавства, та надати Кащенко Г. С., вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та визначення розміру її пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Кащенко Г.С.

Відповідь: щодо правильності перерахунку пенсії

Зворотний зв'язок