Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо сприяння у здійсненні перерахунку пенсії останнього відповідно до чинного пенсійного законодавства

Депутатське звернення до Голови правління Пенсійного фонду України щодо сприяння у здійсненні перерахунку пенсії останнього відповідно до чинного пенсійного законодавства 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові правління Пенсійного фонду України

О. Б. Зарудному

____________________________

вул. Бастіонна, 9,

м. Київ-14, 01601

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олексію Борисовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15, 17, 19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Бондаря Володимира Сидоровича, 1945 р. н., який проживає за адресою: вул. Красносільського, буд. 79, кв. 162, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у здійсненні перерахунку пенсії останнього відповідно до чинного пенсійного законодавства.

З обставин викладених у зверненні вбачається, що Бондар В. С., звертався до органів пенсійного фонду України із відповідною заявою та додатками відносно проведення перерахунку його пенсії згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, та зарахування до його стажу 4 роки роботи на Півночі. Згідно поданої заяви перерахунок пенсії заявника спеціалістами пенсійного фонду здійснено не було.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу в межах компетенції сприяти заявнику у здійсненні перерахунку пенсії з урахуванням положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 3 жовтня 2017 року № 2148-VIII, а також надати Бондарю В. С., вичерпні роз’яснення щодо порядку призначення та перерахунку розміру його пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бондарь В.С.

Відповідь: щодо здійснення перерахунку пенсій

Зворотний зв'язок