Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Ріпкінської РДА щодо пільгових норм споживання газу

Депутатське звернення до Голови Ріпкінської РДА щодо пільгових норм споживання газу 09 Листопада 2017

09 Листопада 2017

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

Мелашенку Б.В.

вул. Святомиколаївська, 85, смт. Ріпки, Чернігівська область, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Борисе Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Мойсєєнко Н. О., яка проживає за адресою: вул. Будівельників, б.15, кв.3, смт. Замглай щодо пільгових норм споживання газу.

Заявник вказує, що проживає у багатоквартирному будинку у квартирі, обладнаній газовим котлом. Зазначається, що відповідно до законодавства сім’я заявника має право на пільгу з оплати газу, однак, Мойсєєнко Н. О. отримуючи квитанції за використаний природний газ, не зрозумілі розміри нарахованої плати, пільги та підстави їх визначення. 

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції перевірити обставини викладені у зверненні, у разі виявлення порушень вжити залежних від Вас заходів реагування, та надати Мойсєєнко Н. О. вичерпні роз’яснення щодо встановлених за адресою її проживання пільгових норм споживання газу, та методики розрахунку вартості наданих послуг.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок