Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо призначення субсидії

Депутатське звернення до Голови Ріпкинської районної державної адміністрації щодо призначення субсидії 17 Листопада 2017

17 Листопада 2017

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

Мелашенку Б.В.

вул.Святомиколаївська,85,

смт. Ріпки, Чернігівська область, 15000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Борисе Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Воєдило Людмили Михайлівни, яка проживає за адресою: вул.Шевченка,120, смт. Ріпки, Ріпкинський район з приводу призначення субсидії.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник не може отримати субсидію за адресою свого проживання, оскільки не зареєстрована у житловому приміщенні, хоча проживає в ньому на протязі тривалого часу, що підтверджується відповідними документами. Порушується питання надання сприяння у отриманні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні, вжити залежних від Вас засобів реагування, що до призначення субсидії, та надати заявнику вичерпні роз’яснення з приводу порушеного питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо призначення субсидії

Зворотний зв'язок