Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо будівництва системи водопостачання

Депутатське звернення до Голові Ріпкинської районної державної адміністрації щодо будівництва системи водопостачання 06 Лютого 2018

06 Лютого 2018

Голові Ріпкинської районної державної адміністрації

Мелашенку Б.В.

____________________________

вул.Святомиколаївська,85,

смт. Ріпки, Чернігівська область, 15000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Борисе Володимировичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Ріпкинського району Чернігівської області, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Жлоби Леоніда Борисовича, який проживає за адресою: вул.Зелена,23, смт. Ріпки щодо будівництва системи водопостачання.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, вода у районі проживання заявника є непридатною для споживання, оскільки забруднена нафтопродуктами та іншими небезпечними речовинами. Вказується, що вже протягом останніх двадцяти років вказане питання не вирішується незважаючи на численні звернення мешканців.

Відповідно до положень ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцева державна адміністрація, серед іншого, здійснює фінансування підприємств, установ та організацій освіти, культури, науки, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, переданих у встановленому законом порядку в управління місцевій державній адміністрації вищими органами державної та виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад, а також заходів, пов'язаних із розвитком житлово-комунального господарства, благоустроєм та шляховим будівництвом, охороною довкілля та громадського порядку, інших заходів, передбачених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити всіх можливих заходів щодо вирішення порушених питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Жлоба Л.Б

Відповідь: щодо будівництва системи водопостачання

Зворотний зв'язок